PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99808}

Mała Dorrit

Little Dorrit
7,1 122
oceny
7,1 10 1 122
Mała Dorrit
powrót do forum filmu Mała Dorrit

nawet nie przeszkadzaloby mi ze trwa 6 godzin. lubie te ksiazke dickensa (w zasadzie to lubie kazda jego ksiazke...), ale marne szanse ze kiedys tvp zdecyduje sie ten film pokazac

Qmid

mam prośbę. Czy mógłbyś opowiedzieć w skrócie o czym to jest?
Wiem, że mogę sama przeczytać, no ale lepiej mi się wertuje powieść, jak ktoś rzuca na nią jakieś światełko. :-) a jeśli chodzi o film, cóż... no niestety, za granicą nie byłoby problemu żeby go dostać, ale u nas w polsce nie za bardzo, zostaje jedynie pójść na giełde i poprosić żeby ktoś to ściągnął z mułka, albo samemu założyć sobie mułka. miałam go kiedyś ale mi zamulał komputer wiec go wywaliłam. :-)

Truskawka_3

Jest w TV. Na ZONE EUROPA poleci 22 i 23 listopada.

ocenił(a) film na 5
Kinomaniaczka_

Po pierwszej części mogę tylko napisać- nuda. Nic dziwnego, że film trwa sześć godzin, bo wszystkie sceny są strasznie rozciągnięte, Mała Dorritt bezbarwna, Jacobi też, wogóle aktorzy nie grają nic nadzwyczajnego. Wyróżnia się rzecz jasna Guinness, ale też to taka rola ledwie na nominację do Oscara.

ocenił(a) film na 9
_Andrzej_

No nie tak tragicznie, przynajmniej można zobaczyć w akcji Richarda Clifforda, 'special friend' Jacobiego. Nie miałam wcześniej okazji obejrzeć panów w jednej produkcji.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

I uważam, że nieźle ten Jerry wyszedł.

Qmid

Nadal szukasz Małej Dorrit? Mam ten film na dvd, z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones